CP00156K800JE66
MFR.Part #
CP00156K800JE66
JLCPCB Part #
C19436330
Description
-65℃~+225℃ 15W 6.8kΩ Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS