CP00155K100JE66
MFR.Part #
CP00155K100JE66
JLCPCB Part #
C19338816
Description
-65℃~+225℃ 15W 5.1kΩ Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS