Y07938K35630T9L
MFR.Part #
Y07938K35630T9L
JLCPCB Part #
C1475218
Description
-55℃~+125℃ 600mW 8.3563kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS