CP00107R500KE663
MFR.Part #
CP00107R500KE663
JLCPCB Part #
C3379700
Description
-65℃~+275℃ 10W 7.5Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS