SM108032004FE
MFR.Part #
SM108032004FE
JLCPCB Part #
C2647856
Description
-55℃~+110℃ 2.5W 2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS