CA0002270R0KE66
MFR.Part #
CA0002270R0KE66
JLCPCB Part #
C19624023
Description
-65℃~+275℃ 270Ω 2W Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS