CP00108R200KE143
MFR.Part #
CP00108R200KE143
JLCPCB Part #
C1495209
Description
-65℃~+275℃ 10W 8.2Ω Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS