Y087540K2000T9L
MFR.Part #
Y087540K2000T9L
JLCPCB Part #
C1466934
Description
-65℃~+150℃ 300mW 40.2kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS