CP0010560R0KE66
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CP0010560R0KE66
JLCPCB Part #
C19398324
Package
Plugin
Description
-65℃~+225℃ 10W 560Ω Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS