RR02J560KTB
MFR.Part #
RR02J560KTB
JLCPCB Part #
C1366744
Description
-55℃~+235℃ 2W 560kΩ Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS