CP0010560R0KE663
MFR.Part #
CP0010560R0KE663
JLCPCB Part #
C1403403
Description
10W 560Ω Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS