CP00103K300KE663
MFR.Part #
CP00103K300KE663
JLCPCB Part #
C3479207
Description
-65℃~+225℃ 10W 3.3kΩ Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS