CP00101K300KE663
MFR.Part #
CP00101K300KE663
JLCPCB Part #
C1403348
Description
1.3kΩ 10W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS