CP00103K300JJ01
MFR.Part #
CP00103K300JJ01
JLCPCB Part #
C1430463
Description
-65℃~+275℃ 10W 3.3kΩ Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors