Y000725K0000B9L
MFR.Part #
Y000725K0000B9L
JLCPCB Part #
C1471257
Description
-55℃~+125℃ 25kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS