CP00101K500JE66
MFR.Part #
CP00101K500JE66
JLCPCB Part #
C19386680
Description
-65℃~+225℃ 1.5kΩ 10W Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS