RN65C7501FR36
MFR.Part #
RN65C7501FR36
JLCPCB Part #
C3423041
Description
-65℃~+175℃ 500mW 7.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors