TWM15J10KE
MFR.Part #
TWM15J10KE
JLCPCB Part #
C3534143
Package
Plugin
Description
-55℃~+275℃ 10kΩ 15W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS