CP001010R00KE663
MFR.Part #
CP001010R00KE663
JLCPCB Part #
C1403595
Description
-65℃~+275℃ 10W 10Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS