CP001016R00KE663
MFR.Part #
CP001016R00KE663
JLCPCB Part #
C1403291
Description
-65℃~+275℃ 10W 16Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS