RNC55H62R6BSRE5
MFR.Part #
RNC55H62R6BSRE5
JLCPCB Part #
C3356808
Description
-65℃~+175℃ 125mW 62.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors