CP0010100R0KE663
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CP0010100R0KE663
JLCPCB Part #
C3576206
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 100Ω 10W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS