SMF10A-HM3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMF10A-HM3-18
JLCPCB Part #
C1979240
Package
DO-219AB(SMF)
Description
-65℃~+175℃ 1 100nA 10V 11.8A@10/1000us 12.3V 17V 200W@10/1000us 562pF ESD IEC 61000-4-2 Unidirectional DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS