CP00204K700KE66
MFR.Part #
CP00204K700KE66
JLCPCB Part #
C19311069
Description
-65℃~+225℃ 20W 4.7kΩ Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS