CP00078K200KE663
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CP00078K200KE663
JLCPCB Part #
C1402297
Package
Plugin
Description
-65℃~+225℃ 7W 8.2kΩ Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS