CP00071K200JE66
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CP00071K200JE66
JLCPCB Part #
C19513435
Package
Plugin
Description
-65℃~+225℃ 1.2kΩ 7W Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS