C7750RJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
C7750RJT
JLCPCB Part #
C1408279
Package
Plugin
Description
-55℃~+200℃ 750Ω 7W ±5% ±90ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS