CP0005R8200KE14
MFR.Part #
CP0005R8200KE14
JLCPCB Part #
C1481333
Description
-65℃~+275℃ 5W 820mΩ Wirewound Resistor ±10% ±600ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS