CP0005R6800JE663
MFR.Part #
CP0005R6800JE663
JLCPCB Part #
C1401138
Description
-65℃~+275℃ 5W 680mΩ Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS