CP0005R6800JE66
MFR.Part #
CP0005R6800JE66
JLCPCB Part #
C19440313
Description
-65℃~+275℃ 5W 680mΩ Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS