RNX0754M70JNLB
MFR.Part #
RNX0754M70JNLB
JLCPCB Part #
C1449709
Description
-55℃~+225℃ 2W 4.7MΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL20.1mm Through Hole Resistors ROHS