CP0005R2700KE66
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CP0005R2700KE66
JLCPCB Part #
C19317478
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 270mΩ 5W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS