Y11721K10000B9W
MFR.Part #
Y11721K10000B9W
JLCPCB Part #
C4281100
Description
-55℃~+150℃ 1.1kΩ 100mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS