CP0005R1000KE31
MFR.Part #
CP0005R1000KE31
JLCPCB Part #
C3460917
Description
-65℃~+275℃ 100mΩ 5W Wirewound Resistor ±10% ±600ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS