CP00051R000KE31
MFR.Part #
CP00051R000KE31
JLCPCB Part #
C3433659
Description
-65℃~+275℃ 1Ω 5W Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS