RR03J620KTB
MFR.Part #
RR03J620KTB
JLCPCB Part #
C1365475
Package
Plugin
Description
-55℃~+235℃ 3W 620kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS