CP00056K800KE66
MFR.Part #
CP00056K800KE66
JLCPCB Part #
C19396786
Description
-65℃~+225℃ 5W 6.8kΩ Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS