CP00056K800JE66
MFR.Part #
CP00056K800JE66
JLCPCB Part #
C19365481
Description
-65℃~+225℃ 5W 6.8kΩ Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% Plugin Through Hole Resistors ROHS