CP00053R900JE663
MFR.Part #
CP00053R900JE663
JLCPCB Part #
C1401515
Description
-65℃~+275℃ 3.9Ω 5W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS