CP00053R300JE663
MFR.Part #
CP00053R300JE663
JLCPCB Part #
C1401459
Description
-65℃~+275℃ 3.3Ω 5W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS