CP000533R00JE663
MFR.Part #
CP000533R00JE663
JLCPCB Part #
C1401193
Description
-65℃~+275℃ 33Ω 5W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS