CP00053R300JE66
MFR.Part #
CP00053R300JE66
JLCPCB Part #
C19551971
Description
-65℃~+275℃ 3.3Ω 5W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS