MAY25K000F
MFR.Part #
MAY25K000F
JLCPCB Part #
C1481646
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 25kΩ 300mW ±1% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS