CP00052R400KE66
MFR.Part #
CP00052R400KE66
JLCPCB Part #
C19353147
Description
-65℃~+275℃ 2.4Ω 5W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS