CP000524R00KE66
MFR.Part #
CP000524R00KE66
JLCPCB Part #
C19577183
Description
-65℃~+275℃ 24Ω 5W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS