CP00051R500JE143
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CP00051R500JE143
JLCPCB Part #
C3498808
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 1.5Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS