CP00051R000JE143
MFR.Part #
CP00051R000JE143
JLCPCB Part #
C1482774
Description
-65℃~+275℃ 1Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS