CP0005R1000JE143
MFR.Part #
CP0005R1000JE143
JLCPCB Part #
C1480690
Description
-65℃~+275℃ 100mΩ 5W Wirewound Resistor ±5% ±600ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS