CP000518K00JE663
MFR.Part #
CP000518K00JE663
JLCPCB Part #
C1401238
Description
-65℃~+225℃ 18kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS