H87K15DZA
MFR.Part #
H87K15DZA
JLCPCB Part #
C1406405
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.15kΩ Metal Film Resistors ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS